22 wrzesień 2022

Halina Mlynkova - "Dwa serduszka". Zapowiedź nowego albumu "Film(l)ove" artystki.

zdjęcie: Halina Mlynkova -
kupbilecik24.pl / Halina Mlynkova -
Zapraszamy 16 października 2022 roku do Centrum Kultury Śląskiej, Świętochłowice, ul. Krauzego 1.
REKLAMA
data: 2022-10-16 19:00
miejsce: Centrum Kultury Śląskiej, Świętochłowice, ul. Krauzego 1
bilety: KUP BILET
 

Halina Mlynkowa wydaje pierwszy singiel - "Dwa serduszka" jednocześnie zapowiadając nowy album ze swoimi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych. Przepiękny utwór "Dwa serduszka" dobrze znany z filmu "Zimna Wojna", to mariaż niezwykłego świata fortepianu, kwartetu smyczkowego i wysublimowanej elektroniki. Jest on nagrany w technologii Dolby Atmos, dzięki której utwór i cała planowana płyta nabierają niesamowitej przestrzeni 3D. Jest to jest zupełnie nowe doświadczenie muzyczne. Charakter singla dopełnia nastrojowy, czarno - biały klip nagrany w pałacowych przestrzeniach.

Jak mówi Halina Mlynkova:
"Która to już droga w moim życiu...
Tym razem zabieram Was do świata wyjątkowych polskich utworów, które "gdzieś już kiedyś słyszeliście".

Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film...i to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści. Moja muzyka ma wiele twarzy. Mam nadzieję, że i to oblicze przemówi do Waszych serc i spotkamy się na zaplanowanej przez nas wyjątkowej trasie koncertowej". Singiel "Dwa serduszka" zapowiada piąty solowy album artystki, który ukaże się jesienią tego roku.

Halina Mlynkova - piosenkarka, autorka tekstów. To z pewnością wyjątkowa postać na polskim rynku muzycznym, obdarzona przepięknym charakterystycznym wokalem. Pozwala jej to na swobodne flirtowanie z różnymi gatunkami muzycznymi i odnajdowanie się w wielu stylistykach, od pop-rocka, przez brzmienia etniczne aż inspiracji muzyką irlandzką.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Halina Mlynkova
artyści:
Halina Mlynkova
Tajemnicza, subtelna, o ogromnej wrażliwości, była wokalistka Brathanków, od dawna kroczy własną ścieżką. Brzmienia jej popowych produkcji nabierają folkowych kolorów, a ciepła barwa głosu nadaje charakteru. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Świętochłowice
11.5°C
wschód słońca: 06:41
zachód słońca: 18:27
Koronawirus
śląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Świętochłowicach

kiedy
2022-09-30 17:00
miejsce
Centrum Kultury Śląskiej,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-06 17:00
miejsce
Centrum Kultury Śląskiej,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-16 19:00
miejsce
Centrum Kultury Śląskiej,...
wstęp biletowany